کاش دوستت دارم_

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

انقد خوابم میاد این روزا که گاهی حس میکنم دلم میخواد بمیرم و راحت بخوابم!

8 شب خوابیدم 6 صبح بیدار شدم 9 صب بقدری سرکلاس خوابم میومد که میخواستم پاشم بیام دوباره بخوابم :| 

پا نشدم بیام - دست شدم جزوه نوشتم!- ولی هیچی نفهمیدم انصافا- یادگرفتن فرانسه مثل یادگرفتن دوچرخه سواری با چشمای بستس! تازه اضافه کنید خواب آلودگی و گرسنگی رو!

دلم امروز گرفت-خیلی گرفت. میخواستم گریه کنم ولی نتونستم مسخره بود داشتم سعی میکردم ناراحتیمو با گریه کردن بریزم بیرون که یهو از فکر اینکه میخوام بزور گریه کنم خندم گرفت :))

نمیتونستم بیکار بشینم و غصه بخورم کل اتاقو بهم ریختم خونه تکونی کردم-بعد رفتم همه ظرفای تو آشپزخونه رو شستم- بعد دیگه یهو هیچی به ذهنم نرسید انجام بدم گوشیمو گرفتم دستم رفتم تلگرام کانالامو چک کنم - دوستام داشتن صحبت میکردن و صداشون روی اعصابم بود رفتم تو آشپزخونه نشستم و بلاخره دو قطره اشک ناقابل چکید بعد یادم افتاد که عی بابا... من که دستمال همرام نیست نمیتونمم با چشمای گریون برگردم اتاق در نتیجه گریه کردن همونجا متوقف شد :)) بعد یکم به خودم رسیدم و بعد شد الان که خداروشکر خوابم گرفته و بیکار نمیشینم میگیرم میخوابم ...

امروز با مامانم حرف زدم - آخ که چقد از پشت تلفن میخواستم بگم خیلی خوشگل شدی! عاشق صداشم :(

بهش گفتم من دلم نمیخواد این عیدو-دلم نمیخواد برم مسافرت- دلم نمیخواد هیچکدومشونو ببینم- گفت منم همینطور- گفتم فقط بخاطر تو میام.

#کاش_دوستت_دارم_رو_با_من_بودی_کاش_میتونستم_بگم_منم_دوستت_دارم_

Code Center

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید